MATERIALET E GJUHES GREKE
Οι δυνατοτητες της επικοινωνιας και της εκφρασης
● Να εμπλουτισουν το λεξιλογιο τους.
● Να αποκτησουν καινουριες γνωσεις.
● Να εχουν ελευθερια του λογου.
Οι δυνατοτητες της σκεψεις
● Να κανουν διαλογο μεταξυ τους.
● Να απομνημονευσουν σωστα τα ποιηματα.
● Να εχουν ελευθερια του λογου.
H δυνατοτητα της μαθησης
● Να μπορουν να διαμορφωσουν προτασεις.
● Να κανουν σωστα την μεταφραση.
● Να μαθουν σωστα τους συνδιασμους.
 

Regjistrohu TANI!

Shto dijen dhe aftësitë e tua për një të ardhme të suksesshme! EJA TEK SMART CENTER!

Plotëso formën e regjistrimit në kursin/trajnimin e dëshiruar dhe ne do t'ju kontakojë menjëherë për më shumë informacion.

    THINK SMART, WORK SMART